Doświadczenie na wysokim poziomie i profesjonalny sprzęt pozwalają nam nie tylko świadczyć usługi dla produktów Graften, ale także innych marek. Odnieśliśmy sukces we wspieraniu niezależnych konstruktorów, którzy potrzebowali wskazówek naszych profesjonalnych inżynierów, aby sfinalizować swoje projekty. Przyjmujemy zlecenia serwisowe z dowolnego miejsca na świecie.

Wszelkie międzynarodowe zamówienia na usługi są mile widziane.

Zadaj pytanie

Nasze doświadczenie w branży druku 3D sięga połowy 2014 roku kiedy to jako pierwsi w naszym mieście Olsztynie wprowadziliśmy usługę druku 3D. Bogata wiedza i umiejętności jakie zdobyliśmy w tym zakresie pozwoliły nam nie tylko stworzyć perfekcyjną drukarkę 3D która jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów ale również kontynuować świadczenie usług druku przestrzennego. Nasz park maszynowy w całości wyposażony jest przez nasze autorskie konstrukcje. Największa drukarka 3D jaką przygotowaliśmy do usług naszych klientów zapewnia imponujący obszar roboczy na poziomie 1200 x 1200 x 1600 mm (ponad 2m3 kubatury).
Wśród dotychczasowych realizacji obok licznych prototypów maszyn i urządzeń modelowaliśmy i drukowaliśmy również:
– części zamienne do maszyn i urządzeń (nawet kilkumilimetrowe zębatki)
– formy do odlewów (uprzednio zaprojektowane przez nas)
– różnego rodzaju gadżety (kubki, wazony, figurki z brązu, piórniki itd.)
– makiety budynków
– zeskanowanych ludzi
– meble, lampki
– obuwie i biżuterię
– części do motocykli i samochodów i wiele innych.
Korzystając z naszych usług fachowe doradztwo i realizację otrzymujesz w standardzie.

Zadaj pytanie

Nasza kadra inżynierska zapewnia również usługę wykonania wirtualnych, trójwymiarowych modeli zgodnych z rozszerzeniami różnego rodzaju programów typu CAD czy graficznych 3D. Wizualizację wykonujemy na podstawie dostarczonej przez Państwa dokumentacji, wzorcowego przedmiotu lub po prostu luźnych sugestii, opisów czy zdjęć. Modelujemy przedmioty począwszy od małych gabarytów liczonych w mm aż po duże jak budynki. By wiernie odwzorować najtrudniejsze kształty w naszej pracy wykorzystujemy skanery 3D i inne precyzyjne przyrządy pomiarowe. Przygotowane przez nas modele 3D możemy również renderować, drukować, tworzyć animacje 3D, przetwarzać na rysunki złożeniowe i inną dokumentację techniczną. Wykorzystywać można je nie tylko w druku 3D, ale również w obróbce CNC, cięciu, gięciu itd.

Zadaj pytanie
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.